Okna aluminiowe Gliwice

 

Aliplast Okna aluminiowe

Okna aluminiowe


 

Okna aluminiowe Gliwice - okno AliplastSystemy aluminiowe - okna Gliwice

Systemy aluminiowe przeznaczone są do konstruowania okien alumiowych i witryn o dużych gabarytach konstrukcji oraz wysokich parametrach termoizolacji. Wysokie parametry izolacyjności termicznej uzyskano poprzez zastosowanie specjalnych wkładów termicznych wsuwanych pomiędzy przekładki termiczne oraz dookoła szyby. Obok klasycznej okiennej uszczelki centralnej zaprojektowano dodatkową uszczelkę termiczną. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano bardzo wysoką szczelność okien (infiltracja powietrza, wodoszczelność) oraz nowatorski wygląd i estetykę.

 

Kształty profili aluminiowych okien

Kształty profili zostały dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych Select i okuć PCV. Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb jedno, dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych. Odwodnienie profili dostępne w dwóch wariantach: tradycyjne lub ukryte. Systemy aluminiowe pozwalają na projektowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcji okiennych w wielu wariantach.

 

Film na temat okien aluminiowych Gliwice, okna Inter-Bud

 

 

Dodatkowa oferta okien aluminiowych Gliwice

Nasze autoryzowane salony okien aluminiowych w Gliwicach oferują ponadto:

 

- profesjonalny montaż (ponad 15-letnie doświadczenie);

- szeroką gamę kolorów,

- wysokiej jakości  i różne rodzaje szyb o grubym szkleniu (od 24 mm do 82 mm)

-możliwość wykonania okien aluminiowych w nietypowych kształtach (trapezowych, trójkątnych)

- zastosowanie 45 mm przekładki termicznej oraz komorowych uszczelek zwiększających termoizolacyjność profilu.

 

 

Dla klientów zainteresowanych oknami aluminiowymi, PCV serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą zarówno okna PCV Gliwice jak i okna PCV Sosnowiec.

Zasady przetwarzania danych


Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.