Okna PCV Sosnowiec

Okna PCV Sosnowiec są gwarancją jakości twoich okien PCV. Okna PCV Sosnowiec to jedyna w swoim rodzaju firma, oferująca usługę montażu okien z PCV na terenie całego Sosnowca i okolic sosnowieckich. Okna PCV w Sosnowcu to idealna inwestycja w przyszłość. Okna z PCV są wytrzymałe, a nie przyklejają się do nich zabrudzenia, nawet w dość zanieczyszczonym Sosnowcu.

 

Każdy sosnowiczanin powinien posiadać okna PCV Sosnowiec. Wyrabiane lokalnie w Sosnowcu, oferowane przez nas kona PCV są wytrzymałe i proste w montażu. Sosnowieckie okna PCV to doskonały wybór do twojego domu w Sosnowcu, lub okolicach sosnowca. Okna PCV Sosnowiec dowozimy na całym terenie przy sosnowieckich miejscowości, oraz do samego Sosnowca. Okien PCV Sosnowiec nie znajdziesz nigdzie indziej. To właśnie Oknom PCV Sosnowiec Nadano wyróżnienie „Najlepszych Okien PCV” w Sosnowcu. Każdy dom z oknami PCV sosnowiec i mieszkanie z oknami PCV sosnowiec nie musi obawiać się deszczu ani gradu bijącego w okna. PCV jest wytrzymałym materiałem, więc nawet silny grad nie zostawia dziur w oknach PCV Sosnowiec.

 

Nasz autoryzowany salon sprzedaży okien PCV MS więcej niż okna w Sosnowcu serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą okien PCV wiodących marek SwissForm oraz Morlite:

 

SwissFrom Okna dla Wymagających Okna dla Wymagających

 

   

 

Energooszczędne okno PCV SwissForm

W naszym salonie w Sosnowcu znajdą Państwo bogatą ofertę okien PCV szwajcarskiej firmy SwissForm. Tym samym mają Państwo gwarancje szwajcarskiej precyzyjności  w połączeniu z ciekawą, ale i elegancką innowacyjnością. Dla miłośników wpuszczania dużej ilości naturalnego światła do domu firma SwissForm daje możliwość zastosowania wielkogabarytowych przeszkleń (np. potrójny pakiet szybowy szerokości 48 mm a w wersji klejonej 54 mm, dający przepuszczalność światła LT 74%).

 

Poza tym dostępne w naszym salonie w Sosnowcu okna PCV firmy SwissForm gwarantują:

 

- doskonałą izolacyjność, odporność na wahania temperatur i promieniowanie (sześciokomorowy profil blueEvolution marki Salamander o szer. 82 mm, specjalny system uszczelek),


- stabilną konstrukcję dzięki stalowym, ocynkowanym, wielokrotnie giętych wzmocnień,


- ograniczenie strat ciepła dzięki głębokim osadzeniu szyby w profilu,


- bezpieczeństwo dzięki 4 zaczepom antywłamaniowym,


- szwajcarski design, czyli prostota i piękno,

 

- bogatą paletę kolorystyczną. 

 

firma Morlite - Sosnowiec

 

 

Morlite, wybór dla kochających design

firma morlite - Sosnowiec Wybór dla kochających design

 

  

 Energooszczędne okno PCV Morlite

Okna PCV firmy Morlite dostępne w naszym salonie w Sosnowcu to idealne połączenie nowoczesnego designu z walorami użytkowymi. Najważniejszą ich zaletą wypracowaną przez ekspertów z OknoPlus jest ograniczenie ilości PCV do koniecznego minimum.

 

Poza tym okna PCV Morlite to:

 

- wysokość złożenia to zaledwie 103 mm, dzięki temu okno jest delikatne i smukłe,


- szerokość zabudowy to 82,5 mm, dzięki temu okna te sprawdzają się w trudnych warunkach klimatycznych (Uw=0,7/m2K),


- zwiększona przezierność szyby ( przenikanie światła na poziomie 77%),- klamka SecuForte, dzięki czemu większe zabezpieczenie antywłamaniowe,


- możliwość użycia  szkła akrylowego – najtrwalsze tworzywo na świecie (acrycolor),


- możliwość wyboru listwy ozdobnej, dzięki czemu uzyskujemy efekt zespolenia ramy ze skrzydłem.

 

 

Jednak bardzo dobre okna to nie wszystko, by końcowy efekt był zadowalający dla naszych klientów. Równorzędnie istotne są: bezpieczeństwo, intymność i dyskrecja, termoizolacja, trwałość, precyzja, wygoda, bogata gama kolorów, profesjonalny montaż.

 

 

 

Jednak zakup bardzo dobrych okien PCV nawet najlepszych marek nie gwarantuje jeszcze idealnego efektu, którego oczekują nasi klienci, dlatego oprócz profesjonalnego doradztwa w wyborze okien dbamy, by wraz z oknami dostarczyć klientowi z Sosnowca w pakiecie:

- ochronę antywłamaniową ( najnowocześniejsze zabezpieczenia antywłamaniowe np. grzybki i stalowe zaczepy typu Tresor)

- doskonałą termoizolację,

- siedmioletnią gwarancję producenta,

- bezpłatne pomiary i oględziny obiektu dla klientów naszego salonu okien PCV (Sosnowiec i Gliwice),

- nasi klienci z Sosnowca otrzymują idealnie dopasowane okna PCV na indywidualne zamówienie,

- markowe okucia np. firmy WinkHaus posiadające ukryte zawiasy w suchej komorze okna zwiększając tym samym jego izolację ciepła oraz ich elegancki wygląd.

- szeroką gamę kolorystyczną (aż 38 kolorów)

-profesjonalny montaż. Nasza firma działa nieprzerwanie od 2004 roku. Niemal 20 lat doświadczenia naszych monterów salonu Sosnowiec daje pewność, że okna PCV będą zamontowane z należytą starannością w najtrudniejszych i nietypowych nawet miejscach.

 

 

Serdecznie zapraszamy również do zainteresowania się ofertą okien aluminiowych dostępnych w naszych salonach w Sosnowcu. Informujemy również, że posiadamy salon okien PCV w Gliwicach.

 

 

Jesteśmy firmą, która w standardzie daje więcej!

Zasady przetwarzania danych


Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.