INTER-BUD

Okna PCV, okna aluminiowe - Sosnowiec, Gliwice


    GLIWICE - Autoryzowany salon sprzedaży OknoPlus

SOSNOWIEC - Autoryzowany salon sprzedaży MS więcej niż OKNA

 

 

Ikona Doradztwo - Energooszczędne okna pcv Gliwice, Sosnowiec

DORADZTWO

Fundamentem filozofii naszej firmy jest zapewnienie możliwie najlepszej obsługi klienta tak aby każda osoba, która podpisze umowę była pod jak najlepszą opieką. Codziennie wkładamy mnóstwo wysiłku, aby osiągnąć Państwa satysfakcję na każdym etapie współpracy. Stawiamy szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta i dobór rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb i budżetu.

 

 

Ikona Oferta - Energooszczędne okna pcv Gliwice, Sosnowiec

OFERTA - SOSNOWIEC

Energooszczędne budownictwo to obecnie konieczność, dlatego stale dążymy do tego, aby poszerzać kierowaną do Państwa ofertę o najnowsze rozwiązania. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami łącząc ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i ekonomiczność. Oferujemy zarówno okna PCV, jak i drzwi, rolety, żaluzje oraz bramy. Dzięki naszej bogatej ofercie, szerokiej gamie kolorów, a przede wszystkim precyzji wykonania jesteśmy gotowi zadowolić nawet najbardziej wyszukane potrzeby i preferencje naszych klientów z Sosnowca.

 

 

Ikona Montaż - Energooszczędne okna pcv Gliwice, SosnowiecMONTAŻ OKIEN PCV

Doskonałe okna PCV potrzebują tak samo dobrego i profesjonalnego montażu i w tej dziedzinie jesteśmy najlepszą firmą w Sosnowcu. Nieprzerwanie od 2004 r. zajmujemy się montażem okien w nowych budynkach oraz wymianą stolarki okiennej podczas remontów domów czy mieszkań. Z naszych usług montażu okien PCV skorzystało już wielu zadowolonych klientów z Sosnowca. Wykonujemy także montaż rolet zewnętrznych, bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Nie zatrudniamy podwykonawców, wszystkie zlecone nam montaże realizowane są z należytą starannością przez naszych doświadczonych pracowników przy użyciu wysokiej jakości produktów oraz najnowocześniejszych urządzeń budowlanych.

 

 

Ikona Obsługa Posprzedażowa - Energooszczędne okna pcv Gliwice, SosnowiecOBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Współpraca z naszym klientem nie kończy się wraz z dostarczeniem produktów do klienta. Przez cały czas zostajemy otwarci dla naszych klientów oraz oferujemy pomoc posprzedażową. Nasi pracownicy pomogą rozwiązać każdy problem w momencie kiedy zakupiony produkt lub urządzenie przestanie sprawnie funkcjonować bez względu na to czy jest jeszcze na gwarancji czy po jej upływie.

Zasady przetwarzania danych


Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.