Drzwi / okna przesuwne

DRZWI / OKNO PODNOSZONO - PRZESUWNE HST

nowoczesne Drzwi/Okno Podnoszono/Przesuwne

Duże przestrzenie i jeszcze większe przeszklenia – nowoczesna architektura i coraz bardziej wymagający inwestorzy stawiają przed projektantami wiele wyzwań. Zwłaszcza jeśli chodzi o budownictwo pasywne i energooszczędne, które musi spełnić szereg restrykcyjnych norm dotyczących efektywności energetycznej, ekonomicznego użytkowania, a także samej konstrukcji, która dodatkowo, powinna odzwierciedlać najlepsze rozwiązania nowoczesnego wzornictwa i współczesnej sztuki projektowej. Drzwi podnoszono - przesuwne HST to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów, ceniących najwyższą jakość oraz nowoczesny design. Dzięki zastosowaniu wielkogabarytowego szkła system HST posiada wyjątkowo wysokie właściwości termoizolacyjne, co znakomicie sprawdza się w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.

 

 

Komfort i nowoczesny design

 

  • Ukryty próg w płaszczyźnie podłogi zapewni bezpieczne i estetyczne połączenie przestrzeni wewnętrznej z ogrodem lub werandą.

  • Lekkie uniesienie skrzydła przesuwnego spowoduje znaczne ograniczenie tarcia progu o uszczelki, dzięki czemu ciężkie i duże skrzydła łatwo się przesuwają.

  • System profili i okuć jezdnych umożliwia wykonanie konstrukcji HST do 6 metrów i wysokości 2,5 m.

  • Uszczelka EPDM zastosowana pod progiem gwarantuje niskie straty energii cieplnej i zapobiega powstawaniu mostków termicznych.

  • Odbojnik mocowany do ramy i schowany pochwyt zewnętrzny umożliwiają  przesunięcie całego skrzydła w celu zwiększenia światła przejścia.

  • Możliwość wyboru różnych wzorów i kolorów klamek. 

  • Nowoczesny wygląd profilu doskonale wpisuje się w każde wnętrze i zdobi elewację zewnętrzną.

     

 

 

Zasady przetwarzania danych


Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.