Drzwi / okna przesuwne

DRZWI / OKNO UCHYLNO - PRZESUWNE PSK

Komfortowe Drzwi/Okno Przesuwno/Uchylne PST

Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających inwestorów, stworzyliśmy rozwiązanie, które rozwieje każde wątpliwości miłośników nowoczesnych przeszkleń, oczekujących od drzwi przesuwnych czegoś więcej. System DuoPort łączy w sobie bowiem nowoczesny design, wysokie parametry użytkowe,

a przede wszystkim niezwykłe walory estetyczne, które idealnie dopełnią projekt każdego domu pasywnego i energooszczędnego.

Drzwi przesuwno – uchylne DuoPort S, pozwalające na konstrukcję przeszkleń o szerokości nawet do 3,5 metra i wysokości do 2,4 metra to prawdziwe rozwiązanie do zadań specjalnych. Ta rozbudowana konstrukcja wymaga niezwykle stabilnych okuć, które zapewnią najwyższy stopień bezpieczeństwa

i funkcjonalności w wielu cyklach dziennego otwierania i zamykania oraz spełnią wszystkie wymagania współczesnego, eleganckiego wzornictwa.

Dostępne w dwóch wersjach – DuoPort S sterowanej ręcznie i DuoPort Z z komfortowym sterowaniem w klamce, gwarantuje bezszmerowe przesuwanie bardzo ciężkich skrzydeł drzwiowych bez utraty płynności ruchu i łatwości otwierania.

 


Termoizolacja i estetyka

 

  • Zastosowanie okucia Comfort pozwala na odsunięcia skrzydła okiennego od ramy dając możliwość pozostawienia rozszczelnionego okna w pozycji zamknięcia.

  • Możliwość zastosowania zaczepów antywłamaniowych na ramie okna pozwala uzyskać wysoką odporność na włamanie.

  • Okucie posiada specjalne zaczepy naprowadzające skrzydło do pozycji zamknięcia – wystarczy przekręcić klamkę.

  • Zastosowanie automatu w klamce pozwala na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły.

  • Możliwość zamontowania dwustronnej klamki z wkładką na klucz.

  • Część stała możliwa do wykonania jako Fix w ramie lub skrzydle.

 

 

Zasady przetwarzania danych


Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.