Drzwi / okna przesuwne

DRZWI / OKNO PRZESUWNE MORLITE VISION

Ergonomiczne Drzwi/Okno Przesuwne Morlite Vision 

Współczesna architektura uwielbia duże przestrzenie i proporcjonalnie dostosowane do nich przeszklenia. Otwierając się na obecne trendy proponujemy nowy typ konstrukcji przesuwnych, które pozwalają zyskać dodatkową przestrzeń w mieszkaniu –przy aranżacji wnętrz nie trzeba już zostawiać miejsca na otwarcie tradycyjnego skrzydła okiennego czy drzwiowego. Morlite Vision pozwala optymalnie wykorzystać bezcenną przestrzeń mieszkalną, zapewniając przy tym unikalny design, komfortową obsługę i wyjątkową szczelność. Konstrukcja Morlite Vision składać się może z dwóch symetrycznych, dużych skrzydeł (z których tylko jedno jest ruchome) lub 4 węższych elementów (przesuwają się dwa środkowe).

 

 


 

Funkcjonalność i oszczędność

 

  • Lekkie i łatwe otwieranie konstrukcji to efekt zastosowania nowatorskiego okucia Roto Patio Inowa.

  • Podczas otwierania ruchome skrzydło natychmiast odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy, a w momencie zamykania – wraca do pierwotnej pozycji.

  • Wyjątkowa konstrukcja okuć, poruszających się na specjalnych wózkach pozostające niewidocznymi dla oka.

  • 3 aktywne zaczepy dociągają skrzydło do pionowego słupka, zapewniając wyjątkową szczelność na całym obwodzie.

  • Intuicyjna praca klamki – atut w konstrukcjach przesuwnych.

  • Bogaty wybór oklein dekoracyjnych, dodatkowa możliwość połączenia ich od zewnątrz z powłoką akrylową  pozwala na harmonijne i estetyczne dopasowanie drzwi przesuwnych do elewacji budynku, ale także do konstrukcji aluminiowych.

  • Unikatowe właściwości Morlite Vision to efekt synergii innowacyjnej pracy okuć, nowoczesnej geometrii profili oraz przemyślanego kształtu uszczelek. 

 

 

Zasady przetwarzania danych


Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.