Drzwi / okna przesuwne

DRZWI / OKNO PRZESUWNE HST ALUMINIUM MONORAIL

Wszędzie tam, gdzie przestrzeń domu wychodzi poza cztery ściany i wkracza do przydomowego ogrodu, niezbędne jest niezawodne zabezpieczenie w postaci funkcjonalnych drzwi tarasowych. Takie rozwiązanie powinno chronić przed „niepożądanymi gośćmi”, mrozem i chłodem, a także odpowiadać na potrzeby tych najbardziej wymagających domowników – dzieci i osób starszych. Drzwi przesuwne znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy. Łączą w sobie bowiem najwyższe walory estetyczne oraz parametry ergonomiczne, ekonomiczne i wysoką efektywność energetyczną.
Drzwi przesuwne ULTRAGLIDE Monorail powstały z myślą o wszystkich inwestorach, którzy oprócz walorów estetycznych cenią sobie wysoką funkcjonalność otaczających ich rozwiązań. Dzięki swoim parametrom pozwala na projektowanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych, co idealnie sprawdzi się w przypadku nowoczesnych projektów architektonicznych, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą. Wymiary konstrukcji: szerokość ościeżnicy – 64 mm, skrzydła – 100 mm, głębokość ościeżnicy – 153 mm, głębokość skrzydła – 67 mm. HST Monorail montowany jest w systemie dwutorowym.

 


 

Bezpieczeństwo i trwałość

 

  • Drzwi przesuwne HST Monorail dedykuje się zwłaszcza budownictwu energooszczędnemu i pasywnemu.

  • System dzięki swoim parametrom pozwala na projektowanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych i tym przewyższa systemy PCV.
    dzięki przekładkom stosowanych w systemie Star uzyskano bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

  • Konstrukcja może być szklona od zewnątrz, dzięki czemu istnieje możliwość stosowania wypełnień wielkogabarytowych nawet o bardzo dużym ciężarze.

  • System Ultraglide dostępny jest w kolorach palety RAL oraz w wykończeniu lakierem drewnopodobnym.

  • Możliwość wykonania konstrukcji narożnej HST ze słupkiem ruchomym.

  • Dostępne okucie o podwyższonej odporności na włamanie w klasie RC2. 

 

 

Zasady przetwarzania danych


Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.