INTER-BUD Sosnowiec, Gliwice

Okna PCV - przesuwne, energooszczędne


    GLIWICE - Autoryzowany salon sprzedaży OknoPlus

SOSNOWIEC - Autoryzowany salon sprzedaży MS więcej niż OKNA

 

 

DORADZTWO

Fundamentem filozofii naszej firmy jest zapewnienie możliwie najlepszej obsługi klienta tak aby każda osoba, która podpisze umowę była pod jak najlepszą opieką. Codziennie wkładamy mnóstwo wysiłku, aby osiągnąć Państwa satysfakcję na każdym etapie współpracy. Stawiamy szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta i dobór rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb i budżetu.

 

 

OFERTA

Energooszczędne budownictwo to obecnie konieczność, dlatego stale dążymy do tego, aby poszerzać kierowaną do Państwa ofertę o najnowsze rozwiązania. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami łącząc ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i ekonomiczność. Dzięki naszej bogatej ofercie, szerokiej gamie kolorów, a przede wszystkim precyzji wykonania jesteśmy gotowi zadowolić nawet najbardziej wyszukane potrzeby i preferencje naszych klientów. 

 

 

MONTAŻ 

Doskonałe okna potrzebują tak samo dobrego i profesjonalnego montażu i w tej dziedzinie jesteśmy najlepszą firmą w regionie. Nieprzerwanie od 2004 r. zajmujemy się montażem okien w nowych budynkach oraz wymianą stolarki okiennej podczas remontów domów czy mieszkań. Wykonujemy także montaż rolet zewnętrznych, bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Nie zatrudniamy podwykonawców, wszystkie zlecone nam montaże realizowane są z należytą starannością przez naszych doświadczonych pracowników przy użyciu wysokiej jakości produktów oraz najnowocześniejszych urządzeń budowlanych.

 

 

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Współpraca z naszym klientem nie kończy się wraz z dostarczeniem produktów do klienta. Przez cały czas zostajemy otwarci dla naszych klientów oraz oferujemy pomoc posprzedażową. Nasi pracownicy pomogą rozwiązać każdy problem w momencie kiedy zakupiony produkt lub urządzenie przestanie sprawnie funkcjonować bez względu na to czy jest jeszcze na gwarancji czy po jej upływie.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Inter-Bud, siedziba: 41-209 Sosnowiec, Marszałka Józefa Piłsudskiego 48.